Tandartsen JTV Mondzorg voor kids

Ingaande 1 april 2019 is het verplicht u als patiënt te informeren over de in een praktijk werkzame tandartsen en hun BIG-registratie. Wilt u controleren of een tandarts BIG-geregistreerd is, dan kunt u gebruik maken van onderstaand overzicht. Door een eventuele in- of uitdiensttreding kan de informatie niet actueel zijn. Mist u een naam en BIG-registratie, vraag dan de actuele lijst bij de balieassistente.

Tandarts: BIG:
H. El Ansari 79066745702
U.A. Romp 89054284202
M.E. Blommers 59027919002
C.M.M.Ooms 99023100102
T. van Rest 79921284602
A.M. Rakkadh 19923328202

 

Tandarts: BIG:
I.J. van Harten- Vergouwe 89912819702
T.J. Langelaan- Resh 39065804602
K.G.D. van der Mooren 29920324702
R. Bosloper 09920268502
M.R. Bencheva 19919145702
J.C.N. Wassenberg 99920473902
Y.J.D. ten Brincke 89923444002
I.J. Boon 59924371702
Tandarts: BIG:
A. Goud 99021167602

 

Tandarts: BIG:
M.M. van Hezel 09923139802
M.C. Oskam 19913669602
M.L. Sabra 199119630302
M.W.E. Bollen 9066925402
M.S. Tekko 99922474802

 

Kijk ook op glansje.nl