Locaties & Contact

Wij staan weer klaar voor uw kind(eren)! 

In verband met onze coronamaatregelen verzoeken wij u dringend het volgende in acht te nemen voor uw en onze veiligheid:

  • Kom stipt op tijd
  • Maximaal één ouder (bezoeker) per kind (als het even kan, dan graag uw kind alleen)
  • Volg alle instructies op (1,5 meter, handen wassen, mondspoelen enzovoorts)
  • Heeft u corona-klachten, kom dan niet. Bij onze balie vindt een check op corona-klachten plaats via een korte vragenlijst   

Heeft u een spoedklacht én heeft u Corona-klachten, dan kunnen wij helaas niet behandelen. Vraag in deze situatie via de balie naar de dienstdoende tandarts. Deze zal de spoedklacht bespreken met de hiertoe ingerichte ‘spoedcentra’.

 

Bereikbaarheid praktijken (afspraken maken en/of verzetten):
Oss: 0412 - 62 59 67
oss@mondzorgvoorkids.nl
Nijmegen: 024-388 94 03
nijmegen@mondzorgvoorkids.nl
Arnhem: 026-202 50 05
arnhem@mondzorgvoorkids.nl 
Rotterdam Beukelsdijk: 010-411 69 60
baliebeukelsdijk@mondzorgvoorkids.nl
Rotterdam Rusthoflaan: 010-214 07 33
balierusthoflaan@mondzorgvoorkids.nl
Boxmeer: 0485-57 73 47
boxmeer@mondzorgvoorkids.nl
Cuijk: 0485-32 16 78
cuijk@mondzorgvoorkids.nl
St. Oedenrode: 0413-47 90 69
sintoedenrode@mondzorgvoorkids.nl
Uden: 0413-25 27 39
uden@mondzorgvoorkids.nl
Leeuwarden: 058-304 00 14
leeuwarden@mondzorgvoorkids.nl

Spoed (buiten openingstijden)

Hoofdkantoor
Obrechtstraat 25
5344 AT Oss
email: info@mondzorgvoorkids.nl
telefoon: 0412-62 59 67
(werkdagen van 8.00-17.00 uur)
Routebeschijving

U kunt nu ook informatie over onze specialistische dienstverlening aanvragen via WhatsApp, 06-28480408.

 

 

De zorgmail is alleen bedoeld voor voor doorverwijzers zoals tandartsen, etc.

Nijmegen
jtvnijmegenbv@zorgmail.nl

Oss (locaties NON-Brabant)
jtvnoordoostnoordbrabantbv@zorgmail.nl

Rotterdam
jtvrotterdambv@zorgmail.nl

Friesland
jtvfryslnbv@zorgmail.nl

Kijk ook op glansje.nl