Locaties & Contact

In verband met onze coronamaatregelen verzoeken wij u dringend het volgende in acht te nemen voor uw en onze veiligheid:

  • Kom stipt op tijd; er is slechts een beperkt aantal plaatsen in de wachtruimte
  • Maximaal één ouder (bezoeker) per kind (als het even kan, dan graag uw kind alleen)
  • Volg alle instructies op (1,5 meter, handen wassen, mondspoelen enzovoorts)
  • Heeft u corona-klachten, kom dan niet.
  • Bij onze balie vindt een check op corona-klachten plaats via een korte vragenlijst

Corona-klachten zijn: Verkoudheidsklachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn EN/OF (licht) hoesten, EN/OF Plotseling verlies van reuk- en/of smaakvermogen (zonder neusverstopping) EN/OF Kortademigheid/benauwdheid EN/OF Verhoging óf koorts boven de 38 graden.  

Bereikbaarheid praktijken (afspraken maken en/of verzetten):
Oss: 0412 - 62 59 67
oss@mondzorgvoorkids.nl
Nijmegen: 024-388 94 03
nijmegen@mondzorgvoorkids.nl
Arnhem: 026-202 50 05
arnhem@mondzorgvoorkids.nl 
Rotterdam Beukelsdijk: 010-411 69 60
baliebeukelsdijk@mondzorgvoorkids.nl
Rotterdam Rusthoflaan: 010-214 07 33
balierusthoflaan@mondzorgvoorkids.nl
Boxmeer: 0485-57 73 47
boxmeer@mondzorgvoorkids.nl
Cuijk: 0485-32 16 78
cuijk@mondzorgvoorkids.nl
St. Oedenrode: 0413-47 90 69
sintoedenrode@mondzorgvoorkids.nl
Uden: 0413-25 27 39
uden@mondzorgvoorkids.nl
Leeuwarden: 058-304 00 14
leeuwarden@mondzorgvoorkids.nl

Spoed (buiten openingstijden)

Hoofdkantoor
Obrechtstraat 25
5344 AT Oss
email: info@mondzorgvoorkids.nl
telefoon: 0412-62 59 67
(werkdagen van 8.00-17.00 uur)
Routebeschijving

U kunt nu ook informatie over onze specialistische dienstverlening aanvragen via WhatsApp, 06-28480408.

 

 

De zorgmail is alleen bedoeld voor voor doorverwijzers zoals tandartsen, etc.

Nijmegen
jtvnijmegenbv@zorgmail.nl

Oss (locaties NON-Brabant)
jtvnoordoostnoordbrabantbv@zorgmail.nl

Rotterdam
jtvrotterdambv@zorgmail.nl

Friesland
jtvfryslnbv@zorgmail.nl

Kijk ook op glansje.nl